Niet eerder heeft de klassiekerbeurs InterClassics zó veel bezoekers mogen verwelkomen dan dit jaar. Bijna 35.000 liefhebbers kwamen naar het MECC in Maastricht. En niet voor niets. Het is lang geleden dat we op een klassiekerbeurs zo’n gevarieerd aanbod zagen. We kozen de mooiste auto’s van InterClassics Maastricht 2020 voor u uit en zetten ze hier op een rij.
Naast de 24 ‘vergeten klassiekers’ die binnen het beursthema Forgotten Classics vielen, hebben we nog 800 klassiekers kunnen bewonderen. Zo kwamen we allerlei excentriekelingen tegen, waaronder een roze (!) Iso Fidia. Maar ook fraai bewaarde voormalige publiekslievelingen ontbraken niet. Zo zagen we diverse Alfa Romeo’s 33 langskomen, een handvol Renaults 4, een enkele Ford Escort, een paar Citroëns GS en een z.g.a.n. Volkswagen Golf II. De meest bijzondere gewone auto vonden we de Talbot Sunbeam Lotus. Dat was eind jaren zeventig de performance-versie van een inmiddels vrijwel vergeten driedeurs hatchback uit Groot-Brittannië. Superzeldzaam!
Komende klassiekerevenementen
Hebt u InterClassics Maastricht 2020 gemist? Dat is jammer, maar geen ramp. Want op 20 en 21 november is er weer een InterClassics, zij het in Brussel.
Wie zoveel geduld niet heeft, kan volgende maand zijn hart ophalen bij de Flanders Collection Cars in Gent. In maart kunt u kiezen uit een aantal kleinschaliger evenementen, zoals het Antwerp Classic Salon en Capital Cars & Classics in Amsterdam. Klapstuk van de maand maart is de Techno Classica in Essen, een van de grootste klassiekerbeurzen van Europa.







