Op elke klassiekerbeurs struikel je over de Porsches, Jaguars, Mercedessen en Triumphs. Logisch, want die merken zijn heel populair. Maar wanneer hebt u voor het laatst een Studebaker, Talbot Lago, Hispano Suiza, Pegaso, Spyker, Minerva, Bristol of Horch gezien? Grijp van 16 tot en met 19 januari uw kans op InterClassics 2020 in Maastricht.
De organisatie van InterClassics 2020 heeft kans gezien 25 ‘Forgotten Classics’ bij elkaar te krijgen. U kunt ze allemaal bewonderen in het themapaviljoen, inclusief de Studebaker Champion Regal Deluxe Starlight Coupe uit 1950. Dat is de auto die de poster van InterClassics 2020 siert. De sedanversie van deze door Raymond Loewy (1893-1986) ontworpen auto schitterde in 2018 nog in Classic Cars Magazine 29. Loewy geldt als een zeer invloedrijk industrieel ontwerper. Zo is hij de man achter de colafles, de Frigidaire-koelkast en het eerste interieur van het supersonische passagiersvliegtuig Concorde.
InterClassics begint ook dit jaar weer met een preview-dag (vanaf 12.00 uur) met beperkte toegang. Online aangeschafte previewtickets kosten 25 euro. Aan de kassa komt hier 5 euro bij.
800 auto’s op InterClassics 2020
Vanaf vrijdag 16 januari kan jan en alleman van 10.00 tot 21.00 uur in het Maastrichtse MECC-gebouw terecht. Daarmee krijgt u op vrijdag krijgt u de meeste kijktijd voor uw geld. Maar liefst elf uur lang kunt u alle 800 auto’s en alle 300 stands op de 35.000 vierkante meter beursvloer afstruinen. Dat hoeft u niet meer te kosten dan 17,50 euro, mits u uw toegangskaart online aanschaft. Aan de kassa betaalt u 2,50 euro meer.
Als u 65 jaar of ouder bent, krijgt u 2,50 euro korting, zowel op de online-prijs als de kassaprijs. Kinderen tot 12 jaar mogen gratis naar binnen. Parkeren kost 3 euro per uur, tot een maximum van 15 euro per dag. Op zaterdag en zondag zijn de prijzen niet anders dan op vrijdag, maar de openingstijden wel: van 9.00 tot 18.00 uur.
